Yhteystiedot

Jukka Liukkonen

Kirvesmiestyöt
ja uudisrakentaminen

Puh. 044 322 7532
jukka@uspsaumaus.fi

Simo Lehtomäki

Elementtisaumaukset ja palokatkotyöt

Puh. 040 583 9489
simo@uspsaumaus.fi

Petteri Yli

Työnjohto
Oulu
Puh. 050 471 8837
petteri@uspsaumaus.fi

Mika Pöllänen

 

Puh.
mika@uspsaumaus.fi

Jaana Koistinen

Toimisto

Puh. 044 230 3316
jaana@uspsaumaus.fi

Laskutus:
Uudenmaan Saumauspalvelu ottaa vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja.Laskutusosoite (OVT-tunnus) on: FI9751770020095192
Välittäjätunnus: OKOYFIHH
Y-tunnus: 2351262-3Mikäli teillä ei ole verkkolaskutusta, voi paperiset laskut toimittaa osoitteeseen
Uudenmaan Saumauspalvelu
Huoltotie 13
88900 KUHMO

Otamme vastaan laskuja myös sähköpostitse osoitteeseen laskutus@uspsaumaus.fi

Facebook | Instagram

Yhteydenottolomake